Kozalak Paintball

Arnavutköy Paintball sahası açısından oldukça güzel bir doğaya sahiptir. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde stres atmak ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir vakit geçirmek için Paintball harika bir seçim olabilmektedir. İster Avrupa yakası isterseniz de Anadolu yakasında olun; güzel bir doğa ve doğa içerisinde ihtiyaç duyacağınız her şeyi Kozalak Paintball’ da bulabilirsiniz. İstanbul Paintball sahaları arasında oldukça revaçta olan Arnavutköy Paintball sahası Kozalak Paintball, siz Paintball severlere sabah 10’dan gece saat 02’ye kadar 16 saat hizmet vermektedir. Paintball sahamızın çevresinde kafeterya ve piknik alanları gibi paintball öncesi veya sonrası vakit geçirmek için ihtiyaç duyacağınız alanlar mevcuttur.

Kozalak Paintball Sahası’ nda düzenlediğimiz paintball turnuvaları hakemler ile yönetilmektedir. Paintball sahamıza gelen siz müşterilerimize paintball kıyafeti, tüfek, boya topları, kask, kamuflaj, eldiven, hücum yeleği gibi paintball oyunu için gerekli tüm parçaları dezenfeksiyon işleminden geçirerek teslim etmekteyiz. Ancak hijyen açsından uygun olmadığı için ayakkabı verememekteyiz.

Çeşitli Organizasyonlar için Kozalak Garden!

Kozalak Paintball Sahası’ nın içerisinde bulunduğu alanda kafeterya ve piknik alanı gibi yerlerin yanı sıra düğün ve organizasyon için alanlar da bulunmaktadır. Yani aktiviteli bir organizasyon için harika bir alternatif sunmaktadır.

İstanbul Arnavutköy Paintball sahası Kozalak Paintball ile sizler de şehrin yorgunluğundan uzaklaşabilir; doğum günü, arkadaş buluşmaları ve hatta düğün, nişan gibi organizasyonları aktiviteli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Paintball Fiyatları:

1 saatlik oyun kişi başı 95 TL (100 boya top)

Ekstra alınan her 100 boya topu 50 TL

İletişim: 0532 450 68 12